مبلغ ( تومان ) :
تا

تبلیغات

نظرسنجی

رضایت شما عزیزان از گروه املاک کثیری

سد الیمالات

دریاچه سد الیمالات در هشت کیلومتری شهر نور و در مسیر جاده ای نور به چمستان قرار دارد این سد در فاصله حدود سه کیلومتری جاده اصلی نور به چمستان قرار دارد.

دریاچه الیمالات که در دل جنگل واقع شده است, به عنوان گردشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. این دریاچه آنقدر زیباست که گویی جنگل سرسبز نور را در آغوش خود گرفته است. در آنجا همه چیز برای چند ساعت تفریح و ارامش مطلق اماده و مهیاست.

در ایام تعطیلات بخصوص فصول بهار و تابستان یکی از پر بازدید کننده ترین مکان تفریحی و توریستی در سرتاسر استان مازندران به حساب می آید.دریاچه ای که وقتی برای اولین بار بعد از طی کردن و دور زدن در جاده ای پر از درخت که گوی از داخل یک تونل درخت در حال عبورید که پس از طی کردن این مسیر زیبا به ورودی این دریاچه زیبا می رسید پس از ورود به محوطه این سد خاکی زیبا شکوه طبیعت آن شما را می گیرد و باورتان نمی شود که با چنین منظره ای روبرو هستید.


امکانات رفاهی دریاچه الیمالات :

دریاچه الیمالات داری امکانات رفاهی از جمله مکان های برای نصب چادر و دارایی آلاچیق, کافی شاپ و رستوران,سوپر مارکت, امکانات قایق سواری و ماهیگیری و همچنین سوئیت برای اسکان مسافرین عزیز در شب که می توانید از این طبیعت زیبا نهایت استفاده را برده و اوقات فراغت خود را به بهترین نوع بگذرانید

نمایش همه
علاقه مندی ها ()